Poszukiwania ziemi w niedalekiej odległości od miasta zostały uroczyście zakończone! Oficjalnie staliśmy się posiadaczami ziemskimi.

Ten wpis pojawił się na blogu po raz pierwszy w marcu. Niestety w wyniku błędu zenboxa został usunięty. Poniższy tekst jest próbą odtworzenia najważniejszych informacji o naszej ziemi.

Aktualnie od trzech lat mieszkamy w kawalerce na Żeraniu. Tereny do spacerów z psami są świetne, jednak w ostatnim roku deweloperzy przejęli w całości naszą spokojną dotąd okolicę, a kolejne osiedla piętrzą się coraz wyżej otaczając nas z każdej strony. Do przyszłego roku (2018) wprowadzi się w nasze sąsiedztwo, bagatela, 15 tysięcy nowych mieszkańców.

Miejsca do przeprowadzki szukaliśmy ponad rok – przeszliśmy długą drogę w światopoglądzie: od pomysłu na kupno mieszkania 3-pokojowego w Warszawie przeszliśmy do małego segmentu w Łomiankach, a kiedy i z tego zrezygnowaliśmy, zaczęliśmy szukać ziemi w bliskiej odległości od miasta pod budowę domu. Koniec końców postawiliśmy na stary dom do remontu ze starodrzewiem na działce.

Powierzchnia działki: 4433 m2

Ilość budynków: 4

Najwspanialsze rzeczy: dwie stare wierzby, jabłoń, czereśnia i kilka brzóz

 

Share: